wtorek, 7 czerwca 2016

Wiedźma

Nie daleko Lasu mieszkał chłopak o dziwnym spojrzeniu i charakterze ... Miał 15 lat. Nie miał przyjaciół, do nikogo się nie odzywał, ciągle słuchał muzyki i oglądał horrory. Gdy kiedyś szedł do szkoły, zaczepiła go jakaś starsza kobieta. Twarz miała zasłoniętą kapeluszem, więc chłopak jej nie widział. Złapała go za rękę i kazała mu za nim iść. Chłopak nie wiedział o co chodzi, więc krzyczał na całe gardło - Puszczaj! Zostaw mnie! - Dziwna kobieta jednak nie odzywała się. Zaprowadziła go do lasu, gdzie kazała mu wejść do stawu. Chłopak się z nią kłócił, więc wrzuciła go do wody. Gdy już wyszedł, nie był zwykłym człowiekiem. Zamiast normalnych spodni miał dziwne, fioletowe spodnie, a jego ciało było pokryte zielonym śluzem i krwią. Kobieta powiedziała że można to odwrócić dopiero za rok, gdy klątwa straci swoją moc. Chłopak doczekał roku, a potem zginął. Jego rodzice nie znaleźli jego ciała, a wiedźma rok potem zrobiła to samo z jego siostrą.
Dziękuję za przeczytanie :*
`Callies
`Oliwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz