wtorek, 7 czerwca 2016

Horror dzięki Siostrze

 Było już późno mówiłam do mojej siostry abyśmy szły do domu (byłyśmy w opuszczonym szpitalu ) dochodziła 23 bałam się a , że moja siostra wielka fanką horrorów jak na złość nie chciała iść ... na szczęście w końcu postanowiła sobie odpuścić ... zmierzałyśmy do wyjścia gdy nagle ktoś a raczej "coś " przebiegło centralnie przed nami odruchowo chwyciłam za rękę siostrę było widać , że też się boi ... poszłyśmy trochę dalej ale nie doszłyśmy do drzwi bo coś nas zaciągnęło do dużego pomieszczenia. .. Moja siostra wisiała ma ścianie gdy podeszło to "coś " do niej zaczęło nią miotać po wszystkich stronach ... Ela (tak miała na imię siostra ) upadła ... gdy podniosła głowę wyglądała inaczej żółte oczy szara skóra przestraszyłam się ... była coraz bliżej zaczęłam uciekać ... ale jak na złość się potknęłam wstałam najszybciej jak mogłam zorientowałam się , że za mną nie biegła wiec szybkim krokiem chciałam juz iść gdy nagle pojawiła się przede mną rzuciła mnie na koniec korytarza przeczągałam się przez nie wielką dziurę znalazłam się na dworze szybko uciekam z posesji odwróciłam się by upewnić , że została tam bardzo ją kocham ale nie wiadomo co by mi zrobiła nic nie widziałam... ruszyłam przed siebie i usłyszałam najstraszniejszy głos jaki mógł być mówił szeptem "pożałujesz " ..
Dziękuję za przeczytanie! :*
`Callies
`Oliwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz